Ray Stalje olja på duk

Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i gult och orange, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

786799

2020-08-06