Josef Frank, soffa, Svenskt Tenn
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1900-talets slut, 2-sitsmodell med lösa plymåer, klädd med Josef Franks tyg "Vägen" i rosa från Svenskt Tenn, höjd 85, längd 160, sitthöjd 40 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre fläckar och smuts, något blekt
786808
Päivämäärä:
2020-06-30