Josef Frank, soffa, Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1900-talets slut, 2-sitsmodell med lösa plymåer, klädd med Josef Franks tyg "Vägen" i rosa från Svenskt Tenn, höjd 85, längd 160, sitthöjd 40 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre fläckar och smuts, något blekt

786808

Päivämäärä:

2020-06-30