Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i lila, blått grått och gult, olja på duk, ej signerad, 121 x 100 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

786812

2020-08-06