Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grönt och lila, olja på duk, ej signerad, 100 x 115 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Dukskada.

786816

2020-08-06