Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grönt och lila, olja på duk, ej signerad, 100 x 115 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Dukskada.
786816
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här