Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, figurkomposition utan titel, osignerad, bildmått 100x100 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Framstår i gott skick
786817
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här