Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i svart och rött, osignerad, 60x80 cm.
Fint skick.
786819
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här