Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011), "Bruden Grängsjö", signerd och daterad Greiber -68, olja på duk, 81x81 cm

786829

2020-06-24