Konsol

Konsol
Konsol
Konsol
Konsol

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOL, omkring 1900, rokoko stil, förgylld /bronserad höjd ca 26 cm, 28x27 cm

Delvis senare bronserad, lagningar, smärre skador

786842

2020-06-24