Orientmatta Bochara

Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ORIENTMATTA, Pakistansk bochara, ca 267 x 184 cm

Kantlagning, bruksslitage, fläckar

786851

2020-06-30