Matbord samtida

Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, samtida, skiva i ek, pelarfot i mässing, höjd ca 76, 80x80 cm

Brukslitage, smärre ytskador

786862

2020-06-24