Klubbat för:
4 800 SEK
5 000 SEK
JONAS LINDVALL, "Miss Holly Barstol H63", barstolar, 1 par, STOLAB, undertill märkta, sitthöjd ca 78 cm
Brukslitage, smärre skador o märken, en tvärslå har lossat från sitt fäste
786869
2020-06-26