Jonas Lindvall

Jonas Lindvall
Jonas Lindvall
Jonas Lindvall
Jonas Lindvall
Jonas Lindvall
Jonas Lindvall
Jonas Lindvall
Jonas Lindvall

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JONAS LINDVALL, "Miss Holly Barstol H63", barstolar, 1 par, STOLAB, undertill märkta, sitthöjd ca 78 cm

Brukslitage, smärre skador o märken, en stol m skadad tvärslå resp en stol med spricka i tvärslå

786875

2020-06-30