Sigillstamp armband hängen
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGILLSTAMP, ARMRING, ARMBAND, BROSCH, i form av en sombrero, HÄNGEN, bl a i form av en mask, träsko, korall i form av en böna, RINGAR, 3 st., DOSA, mm, delvis silver
Stenar saknas, skador samt omfattande slitage
786882
2020-06-27