Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu" signerad och daterad H. Matisse -52 i trycket, färglitografi bildmått ca 33x24 cm
786888
2020-06-23