Bord NK

Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bord, 1920-tal, björk, skyltmärkt R 30918-0 13407, höjd ca 60, diameter 70 cm

Brukslitage, smärre ytskador, ett ben med slitage

786909

2020-06-25