Soffa Trensum
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, Johannes Andersen, Trensum, 1900-talets mitt, svängd tresitsmodell, höjd ca 70 cm, sitthöjd ca 44 cm, längd ca 220 cm, brickmärkt undertill
bruksslitage, klädsel med fläckar, mittben bak saknas
786912
2020-07-01