Soffa Trensum

Soffa Trensum
Soffa Trensum
Soffa Trensum
Soffa Trensum
Soffa Trensum
Soffa Trensum

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, Johannes Andersen, Trensum, 1900-talets mitt, svängd tresitsmodell, höjd ca 70 cm, sitthöjd ca 44 cm, längd ca 220 cm, brickmärkt undertill

bruksslitage, klädsel med fläckar, mittben bak saknas

786912

2020-07-01