Fåtöljer Trensum

Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum
Fåtöljer Trensum

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Johannes Andersen, Trensum, 1900-talets mitt, höjd ca 70 cm, bredd ca 90 cm, sitthöjd ca 44 cm, brickmärkt undertill

bruksslitage, klädsel med fläckar, limmade ben

786913

2020-07-01