Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Trädet, signerad R Ljunggren, 271/350, färglitografi, bildmått ca 26x34 cm
786920
2020-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här