Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Figuromposition, signerad och daterad J Naliwajko 1998, akryl på papper, ca 53x34 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
Smärre skador o färgbortfall
786921
2020-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner