Jan Naliwajko

Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Figuromposition, signerad och daterad J Naliwajko 1998, akryl på papper, ca 53x34 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

Smärre skador o färgbortfall

786921

2020-06-24