Carsten Regild litografi

Carsten Regild litografi
Carsten Regild litografi
Carsten Regild litografi
Carsten Regild litografi
Carsten Regild litografi
Carsten Regild litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

CARSTEN REGILD (1941-1992): Komposition, signerad och daterad -78, färglitografi, 4/69, bildyta ca 118x78 cm

786924

2020-07-01