1532 - Vitvinsglas / remmare

1532 - Vitvinsglas / remmare
1532 - Vitvinsglas / remmare
1532 - Vitvinsglas / remmare
1532 - Vitvinsglas / remmare

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VITVINSGLAS / REMMARE, 62 st, cuppor i klart glas, stam och fot i grönt glas, 1900-tal, höjd ca 20 cm

Smärre bruksspår, enstaka nagg kan förekomma

786942

2020-08-23