Sidobord kinesisk stil
2020-06-24
786948
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1 par, bambuimitation, 1900-talets andra hälft, kinesisk stil, med glasskivor, höjd ca 54, 56x56 cm
Slitage