1533 - Remmare

1533 - Remmare
1533 - Remmare

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 16 st, grön glasmassa, cuppor med gravyr i form av druvklasar och vinblad, 1900-tal, höjd ca 19 cm

Smärre bruksspår, enstaka nagg kan förekomma

786951

2020-08-23