1536 - Remmare

1536 - Remmare
1536 - Remmare
1536 - Remmare
1536 - Remmare

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 6 + 6 st, gröntonad glasmassa, 2 snarlika modeller, de större med påklipp på cuppan, 1900-tal, höjder 15,5 respektive 14 cm

Smärre bruksspår, enstaka nagg kan förekomma

786970

2020-08-23