Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, välvd form, spröjsade glas, mahognyfanér, höjd ca 182, 180 x 44 cm
Skador, slitage, märken
787009
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här