Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORD, 1900-tal, halvrunt med utvikbar skiva, mahognyfanér, svarvade ben, höjd ca 73, diameter 80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, något ostadigt, repor, märken, fläckar

787012

2020-06-25