Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BORD, 1900-tal, halvrunt med utvikbar skiva, mahognyfanér, svarvade ben, höjd ca 73, diameter 80 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, något ostadigt, repor, märken, fläckar
787012
2020-06-25