Sigurd Persson vas Kosta

Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta
Sigurd Persson vas Kosta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGURD PERSSON (1914-2003), vas, glas, Kosta, slipad dekor, signerad "Kosta 4606 S10P", höjd ca 16 cm

Repor

787017

2020-06-24