Rullstol Victoriansk

Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk
Rullstol Victoriansk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RULLSTOL, England, 1800-talets andra hälft, Victoriansk, svartmålad smide, flätad rotting, sitthöjd 62, höjd 125, längd ca 166 cm

Åldersrelaterat slitage och skador

787021

2020-06-24