Högtalare Carlsson Sonab

Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARLSON SONAB, högtalare, 1 par, 1970-tal, modell OA 2212 R, fanérade i valnöt, skyltmärkning
höjd ca 76, 30x53 cm

Ej funktionstestade, smärre ytskador

787048

2020-06-27