Ray Stalje olja på duk

Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk

Såld för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i rött, svart och bruna toner, signerad och daterad -89, 67x54 cm.

Fint skick.

787061

2020-08-06