Vas 1960-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VAS, ca 1960/70-tal, Scheurich - Keramik, 239-41, W. Germany, höjd ca 42
Kuntoraportti
Smärre slitage
787067
Päivämäärä:
2020-06-26