Vas 1960-tal

Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal
Vas 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VAS, ca 1960/70-tal, Scheurich - Keramik, 239-41, W. Germany, höjd ca 42

Kuntoraportti

Smärre slitage

787067

Päivämäärä:

2020-06-26