Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, ett par, JO Carlsson 1950-tal, stomme av ek, klädda i rödbrun plysch med pärlspikning, brännmärkta JOC DESIGN KARL-ERIK EKSELIUS VETLANDA MADE IN SWEDEN, sitthöjd 44 cm
Tyget med slitage
787071
2020-06-27