Karmstolar Karl-Erik Ekselius

Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius
Karmstolar Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, ett par, JO Carlsson 1950-tal, stomme av ek, klädda i rödbrun plysch med pärlspikning, brännmärkta JOC DESIGN KARL-ERIK EKSELIUS VETLANDA MADE IN SWEDEN, sitthöjd 44 cm

Tyget med slitage

787071

2020-06-27