Ray Stalje olja på duk

Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i rött och blått, osignerad, 61x50 cm.

Fint skick.

787085

2020-08-06