Byrå rokoko
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, med skrivskiva, höjd ca 78, 120x59 cm, nyckel och lös dragknopp finns att avhämta vid Utlämningen
Fanérskador, fanérlagningar
787094
2020-06-27