Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, med skrivskiva, höjd ca 78, 120x59 cm, nyckel och lös dragknopp finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, fanérlagningar

787094

2020-06-27