Byrå
2020-06-27
787095
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, beslag i mässing, intarsiadekor, fanérat i olika träslag, skiva i marmor, höjd 82, 95x53 cm
Bruksslitage