Bordsur i rokokostil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, med väggkonsol, 1900-tal, rokokostil, emaljerad urtavla, förgyllda dekorornament, höjd ca 50, totalhöjd med konsoll 68 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, glas framför urtavla går inte att öppna vid inskrivningstillfället, nyckel medföljer
787099
2020-06-25