Bordsur i rokokostil

Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, med väggkonsol, 1900-tal, rokokostil, emaljerad urtavla, förgyllda dekorornament, höjd ca 50, totalhöjd med konsoll 68 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, glas framför urtavla går inte att öppna vid inskrivningstillfället, nyckel medföljer

787099

2020-06-25