Dansk konstnär 1800-tal damporträtt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANSK KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, olja på duk, 40,5x32 cm

smärre färgbortfall

787100

2020-06-27