Ray Stajle olja på duk

Ray Stajle olja på duk
Ray Stajle olja på duk
Ray Stajle olja på duk
Ray Stajle olja på duk

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i blått, osignerad, 61x50 cm.

Fint skick.

787101

2020-08-06