Trädgårdssoffa gjutjärn

Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, gavlar av bemålat gjutjärn, sitthöjd 43, höjd 73. längd 150 cm

Slitage och färgbortfall

787117

2020-06-27