Georg Jensen smycken silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
GEORG JENSEN, smycken, 5 dlr, silver, bestående av: 1 armband, sterling silver, ca 1930-tal, art deco, 1 par knappörhängen, modell "Daisy", förgyllt silver med emaljdekor, 1 brosch, modell "Daisy", förgyllt silver med emaljsdekor, 1 halsband, "Årssmycke 2001", sterlingsilver,
787120
2020-06-25