Georg Jensen smycken silver

Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver
Georg Jensen smycken silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GEORG JENSEN, smycken, 5 dlr, silver, bestående av: 1 armband, sterling silver, ca 1930-tal, art deco, 1 par knappörhängen, modell "Daisy", förgyllt silver med emaljdekor, 1 brosch, modell "Daisy", förgyllt silver med emaljsdekor, 1 halsband, "Årssmycke 2001", sterlingsilver,

787120

2020-06-25