Philippe De Rougemont oljemålning
2020-06-26
787133
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965):Kvinna med gitarr, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 73x60 cm