Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE, (född 1947), olja på pannå, komposition i blått, turkost och svart, osignerad, 57x45 cm.
Fint skick.
787138
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här