Ray Stalje olja på pannå

Ray Stalje olja på pannå
Ray Stalje olja på pannå
Ray Stalje olja på pannå
Ray Stalje olja på pannå

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE, (född 1947), olja på pannå, komposition i blått, turkost och svart, osignerad, 57x45 cm.

Fint skick.

787138

2020-08-06