Serveringsvagn 1950-tal

Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, bambu och rotting, löstagbar glasad bricka, på hjul, längd 71 cm, bredd 43 cm, höjd 62 cm.

Bruksslitage.

787146

2020-08-09