Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950-tal, bambu och rotting, löstagbar glasad bricka, på hjul, längd 71 cm, bredd 43 cm, höjd 62 cm.
Bruksslitage.
787146
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här