Tidningsställ 1950-tal

Tidningsställ 1950-tal
Tidningsställ 1950-tal
Tidningsställ 1950-tal
Tidningsställ 1950-tal
Tidningsställ 1950-tal
Tidningsställ 1950-tal

Såld för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 1950-tal, bambu och rotting, glasskiva, längd 46 cm, bredd 34 cm, höjd 80 cm.

Bruksslitage, mindre skador på rottingen.

787148

2020-08-09