Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 1950-tal, bambu och rotting, glasskiva, längd 46 cm, bredd 34 cm, höjd 80 cm.
Bruksslitage, mindre skador på rottingen.
787148
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här