1538 - Spillkum och skålar flintgods

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SPILLKUM och SKÅLAR, 4 + 4 st, flintgods, ca 1900, höjder upp till 24, Ø upp till 34 cm

Bruksslitage, repor

787154

2020-08-23